Sultançiftliği Adak Kurbanlık

Sultançiftliği Adak Kurbanlık

Sultançiftliği Adak Kurbanlık hijyenik ve teknolojik ortamlarda, başında bulunarak, ehil kasaplar eliyle kestirme imkanı mevcuttur.

Sultançiftliği  Adak Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ümraniye  Sultançiftliği bölgesinde,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

sultançiftliği acil adak, sultançiftliği acil kurbanlık, sultançiftliği adak, sultançiftliği adak kesim yeri, sultançiftliği kurbanlık, sultançiftliği kurbanlık koç, sultançiftliği kurbanlık kuzu, sultançiftliği ucuz adak, sultançiftliği ucuz kurbanlık, sultançiftliği ucuz kurbanlık, sultançiftliği akika adak

Hemen Ara
Yol Tarifi Al