Ataşehir Adak kurbanlık

Ataşehir Adak kurbanlık

Ataşehir Adak Ataşehir kurbanlık hizmetleri islami usüllere uygun olarak kesilmektedir kesim ve poşetleme ücretsizdir

Ataşehir Adak Ataşehir Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Ataşehir Adak,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ataşehir Adak Ataşehir Kurbanlık Ataşehir Adak Fiyatları Ataşehir Koç Koyun Kuzu Keçi
Adak, kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir acil adak, Ataşehir acil kurbanlık, Ataşehir adak, Ataşehir adak fiyatları, Ataşehir adak kesim yeri, Ataşehir adaklık koyun, Ataşehir akika adak,

Ataşehir en ucuz adak, Ataşehir en uygun kurbanlık, Ataşehir En Uygun Kurbanlık Fiyatları, Ataşehir kurbanlık, Ataşehir Kurbanlık Keçi, Ataşehir kurbanlık koç,

Ataşehir kurbanlık koyun, Ataşehir kurbanlık kuzu, Ataşehir ucuz adak, Ataşehir ucuz kurbanlık

Hemen Ara
Yol Tarifi Al